Par mums

CCF Baltija sāka savu darbību 2008. gadā. Sākotnēji uzņēmums nodarbojās ar vairumtirdzniecību. Bieži vien mūsu produktus varēja redzēt lielu mazumtirdzniecības ķēžu plauktos. 2020. gadā mēs nolēmām atvērt specializētu kafijas un ar to saistīto produktu tiešsaistes veikalu. Pateicoties starptautiskajām attiecībām un nevainojamajai reputācijai, kā arī labjām attiecībām ar ražotājiem, CCF Baltija var piedāvāt Jums plašu, augstākās kvalitātes kafijas sortimentu.

Kāpēc pirkt no mums?

Stabilitāte

CCF Baltija ir viens no lielākajiem Latvijas vairumtirdzniecības uzņēmumiem, mūsu noliktavā vienmēr ir pieejams liels svaigu preču sortiments.

Zināšanas

Mūsu eksperti palīdzēs Jums izvēlēties piemērotu kafijas veidu: ikdienai, komandai birojā, biznesam kafejnīcā vai restorānā, dāvanai radiniekam - mēs palīdzēsim ar izvēli.

Cena

Mēs varam Jums piedāvāt labāko cenu, jo mēs esam tiešie importētāji.

Piegāde

Ātra piegāde visās Baltijas valstīs, izmantojot kurjeru vai pakomātus.

Atlaides un akcijas

Kur bez tām? :)

Valsts mums uzticas

CCF Baltija ir VID padziļinātās sadarbības programmas dalībniece. Abonējot mūsu profilu sociālajos tīklos Facebook un Instagram, varēsiet piedalieties bieži rīkotajos konkursos ar vērtīgām balvām, uzzināt ko jaunu par kafiju, mūsu publikācijās kā arī par akcijām un atlaidēm mūsu tiešsaistes veikalā

Ka pasūtīt?

Pasūtījuma veikšana:

izmantojot grozu - uzklikšķiniet pogu “ielikt grozā” pie Jūsu izvēlētām precem un sekojiet norādījumiem vai uzrakstiet epastu uz jurijs@ccfbaltija.com

Pasūtījuma apstiprinājums:

Ja veiksiet pasūtījumu un izvelēties apmaksu ar bankas pārskaitījumu - Jūs saņemsiet uz e-pastu priekšapmaksas reķinu, kas apstiprina Jūsu pasūtījumu:

Ja veiksiet pasūtījumu ar apmaksu online, tad pēc sekmīgas apmaksas veikšanas, Jūs saņemsiet uz e-pastu pasūtījuma apstiprinājumu:

Ja veiksiet pasūtījumu ar e-pasta starpniecību, tad Jūs saņemsiet atbildi no e-pasta jurijs@ccfbaltija.com:

Apmaksa:

Bankas pārskaitījums

Online-maksājums

Piegāde:

Omniva

Venipak